Sterowanie automatyczną klimatyzacją polega wyłącznie na ustawieniu wymaganej temperatury.
1. Nacisnąć przycisk [AUTO] (3).
Sterowanie trybami nawiewu, biegiem dmuchawy, dopływem powietrza/obiegiem wewnętrznym i klimatyzacją odbywa się automatycznie, w zależności od ustawionej temperatury.
2. Ustawić pokrętło regulacji temperatury (1) w odpowiednim położeniu. W przypadku ustawienia temperatury na najniższą (Lo) klimatyzacja będzie działać w sposób ciągły. Po odpowiednim schłodzeniu wnętrza pojazdu należy w miarę możliwości ustawić temperaturę wyższą niż najniższa.
Aby wyłączyć tryb automatyczny, należy użyć jednego z następujących przełączników:
Od tego momentu wybrana funkcja będzie sterowana ręcznie, natomiast pozostałe nadal będą działać w trybie automatycznym.
Dla wygody i uzyskania maksymalnej wydajności klimatyzacji należy używać przycisku [AUTO] i ustawiać temperaturę 23ºC.

Informacja
Aby zachować prawidłowe sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją, nie należy kłaść żadnych przedmiotów w pobliżu czujnika układu.
Wyposażenie do holowania przyczepy
Haki holownicze
Informacja
Otwory montażowe haka holowniczego
znajdują się po obu stronach podwozia, za
tylnymi kołami.
Do holowania niezbędne jest posiadanie
odpowiedniego haka holowniczego.
Odpowiedni hak holowni ...
Płyn hamulcowy/układu
wspomagania sprzęgła
Sprawdzanie poziomu płynu
hamulcowego/układu wspomagania
sprzęgła
OSTRZEŻENIE
Jeżeli poziom płynu hamulcowego/układu
wspomagania sprzęgła jest niski, sprawdź
układ hamulcowy:
Niski po ...
Klimatyzacja ręczna
Regulacja temperatury.
Włączenie/wyłączenie klimatyzacji.
Regulacja rozprowadzania powietrza.
Regulacja nawiewu powietrza.
Zamknięty obieg powietrza.
Układ klimatyzacji działa wyłącznie przy pracującym silniku.
Regulacja te ...